© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rezervasyon İptali
  4. »
  5. Airbnb Rezervasyon İptali

Airbnb Rezervasyon İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
667 0
Airbnb Rezervasyon İptali 2021

Airbnb Rezervasyon İptali

İstediğiniz zaman sevdikleriniz ile muhteşem bir tatil gerçekleştirmek için rezervasyonunuzu dilediğiniz zaman yaptırmanın avantajını Airbnb ile elde edebilirsiniz. Airbnb ile gerçekleştireceğiniz rezervasyon işlemleri sayesinde tatilinizi kolaylıkla planlamanın ayrıcalığını edinmenin yanı sıra herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda ise rezervasyon iptalini de yapabilirsiniz.

Airbnb rezervasyon iptali ile ilgili olarak ise sitede yer alan rezervasyonu iptal et sayfasından yararlanabilirsiniz. Kısa sürede gerçekleştirilecek olan rezervasyon iptali akabinde ise ödemiş olduğunuz tutar hesabınıza aktarılacaktır.

 Rezervasyon İptal İşlemleri

Airbnb dünyanın her yerinde kısa sürede tatil planınızı gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Airbnb ile gerçekleştireceğiniz işlemler sayesinde sevdikleriniz ile güzel anıları biriktirmeyi başarabilirsiniz. Yeni nesil tatil planlama işlemlerini sizler ile buluşturan Airbnb adresi ile kolaylıkla ve kısa sürede de planlama yaparak istediğiniz yerde istediğiniz zamanda tatilinizi gerçekleştirmenin ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Airbnb rezervasyon iptali nasıl yapılır ile ilgili olarak ise adreste yer alan rezervasyon iptal seçeneğini tıklayarak belirlenen işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Airbnb rezervasyon iptali nereden yapılır sorusunun yanıtını ise siteden edinebilirsiniz. Bugün sekmesinden direkt olarak tümünü göster alanına erişim sağlamanın akabinde ise iptal etmek istediğiniz rezervasyonu seçerek iptal talebinizi kısa sürede oluşturabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sayfaya ulaşamamanız ya da rezervasyon iptali alanında işlem yapamamanız durumunda ise Airbnb müşteri hizmetleri birimine ulaşarak iptali yapmanız mümkün olur.

Airbnb Rezervasyon İptali 2021

 Rezervasyon İptal Şartı Var mı?

Airbnb rezervasyon iptal edilebilir mi sorusunun yanıtı evettir. Airbnb adresinden yararlanarak gerçekleştirilecek olan işlemlerde rezervasyonunuzu dilediğiniz tarih için dilediğini yerde yapmanız mümkündür.

Sevdikleriniz ve aileniz ile gerçekleştireceğiniz tatil için yaptığınız planlama sonrasında yaşanan aksilikler ya da aksaklıklar durumunda ise tatilinizi iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.

Airbnb rezervasyon iptal etme şartları ile ilgili herhangi bir şey yer almaz. Airbnb yaptığınız rezervasyon iptalleriniz için herhangi bir şart öne sürmez. Fakat rezervasyon işleminin onaylandığı tesis tarafından talep edilen rezervasyon şartları ver ise bu şartlara uygun olarak işlem yapmanız gerekebilir.

Airbnb rezervasyon onayınızın alınması sonrasında rezervasyonunuz ile ilgili olarak tüm bilgiler tarafınıza aktarılmaktadır. Gerçekleşen rezervasyon sonrasında onayın alınması akabinde ise istediğiniz zaman rezervasyon iptalini yapabilirsiniz. Tesis tarafından herhangi bir iptal şartı yok ise iptal işlemi kısa sürede yapılarak ödemeniz ise hesabınıza aktarılır.

İptal Cezası Nedir?

Airbnb adresinden yararlanarak yeni nesil tatil planlamasını yapmanın da ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Airbnb adresinden yaptığınız tatil planlamanızda siz iptal etmemenize rağmen tesis tarafından da rezervasyon iptali yapılabilir. Bu durumda ise tesis belirlenen şartlara uygun olan iptalin yapılmaması durumunda ise Airbnb iptal cezası uygulanabilmektedir.

 Rezervasyon iptalinde Para Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Airbnb adresinden yararlanarak gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarınız sonrasında dilediğiniz zaman iptal işleminden yararlanarak ödemenizi geri talep edebilirsiniz. Airbnb tarafından yapılacak olan rezervasyon iptal işlemlerinin tarafınızca talep edilmesi durumunda 24 saat içinde e posta ile bilgilendirilme yapılmalıdır. Tesis tarafından rezervasyon iptaline ilişkin herhangi bir mail almamanız durumunda ise Airbnb adresinin müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek gerekli iptal işlemi için destek alabilirsiniz.

Airbnb adresinden yapılan rezervasyonların iptali durumunda hesabınıza paranız en geç on gün içinde aktarılmaktadır. Rezervasyon iptalinin onaylanmasına karşın on gün içinde ödemenin tarafınıza yapılmaması durumunda ise tesis ile ya da Airbnb müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek durum ile ilgili olarak detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Sadece on gün içinde paranın hesaba aktarımı ile ilgili değil aynı zamanda ödemede yaşanan farklı sorunlar için de iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir