© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Storytel Abonelik Nasıl İptal Edilir

Storytel Abonelik Nasıl İptal Edilir

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1309 0
storytel hesap iptali

Storytel Abonelik Nasıl İptal Edilir

Uygulamayı kullanmak için öncelikle uygulamayı tabletinize veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında hesabınızı oluşturduktan sonra aboneliğinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi doğrulamak adına e-mail adresinize gelecek e-mail ile hesabınıza ulaşabilirsiniz. Uygulamanın ilk 14 günü ücretsizdir. Storytel abonelik ücretleri, uygulama indirme hesaplarından ve web sitesinden değişiklik göstermektedir.

Kitaba dokunmak ve kitabı koklamak bir okuyucu için elbette oldukça keyifli bir durum diye düşünüyoruz. Ancak hayatın yoğun koşuşturmacası içinde buna vakit bulamadığımız durumlar söz konusu olduğunda günümüzde oldukça fazla kullanılan kitap uygulamaları kurtarıcı olabilmektedir. Ancak bazı durumlarda iptal etme zorunluluğu doğabilmektedir. Storytel abonelik nasıl iptal edilir diye araştırdığınızda yazımızın bu kısmı size yardımcı olacaktır.

Öncelikle iptal işlemi için uygulamayı nerden indirdiğinize dikkat etmeniz gereklidir. Aboneliğinizi nereden indirdiğinizi hesap ayarlarından hesap bilgilerinden görerek hatırlamanız mümkündür. Storytel hesap iptali yapmak için iki seçenekten faydalanabilirsiniz. İster web sitesinden isterseniz de telefonunuzun uygulama indirme kısımlarından iptal işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Web sitesi üzerinden uygulama abonelik iptali yapmak istediğiniz zaman hesabım sayfasına gelerek, buranın alt kısmında bulunan aboneliği iptal etme butonunu kullanabilirsiniz. İptal işlemini onayladığınızda, işlemin başarılı olduğuna dair e-mail gelecektir.

Aynı şekilde telefonunuzdaki uygulama indirme bölümlerinden uygulamayı indirdiyseniz, iptal işlemini de yine buralardan yapmak durumundasınız. Buralardaki hesap ayarları ve abonelik kısımlarına ulaştığınızda abonelik iptali bölümüyle karşılaşacaksınız. İptal etme butonuna tıklayıp, onayladığınızda işleminizi başarılı şekilde yapmış olursunuz.

storytel hesap iptali

İptal Edilen Abonelik Geri Açılır mı

Herhangi bir durumdan dolayı Storytel hesabınızı iptal ettiyseniz ancak tekrardan hesabınıza ulaşmak ve kitaplarınızı buradan okumak isterseniz neler yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Storytel iptal edilen abonelik geri açılır mı diye düşünüyorsanız yazımızın bu kısmı tam size göre diyebiliriz.

İptal etmiş olduğunuz Storytel aboneliğinizi geri almanız mümkündür. Aboneliği tekrar geri almak için iptal etmeden önce kullandığınız e-mail kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınızı tekrar alabilmeniz mümkündür. Sonrasında da sayfalarım bölümünden hesabıma giriş yapabilirsiniz. Aboneliğinizi tekrar başlattığınızda uygulamayı kaldığınız yerden kullanabilmeniz mümkündür.

Hesabı uygulamadan açmak istediğinizde benzer adımlarla hesabınıza ulaşmanız mümkün olacaktır. Abonelik iptali yapmadan önce kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza tekrar ulaşabilirsiniz. Sistemi açtığınızda dinlemek istediğiniz kitabın üstüne basarak uygulamayı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Adımları doğru takip ettiğinizde aboneliğinizi tekrar başlatmış olursunuz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir