© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. İptal ve İadeler
 4. »
 5. Ramsey Sipariş İptali

Ramsey Sipariş İptali

admin admin - - 5 dk okuma süresi
752 0
ramsey sipariş iptali

Ramsey Nedir

Ramsey, Remzi Gür’ün sahibi olduğu ve 1970’lerde Londra’da kurduğu ve şimdi 26 ülkede 155 perakende mağazası bulunan bir Türk erkek giyim imalat ve perakende şirketidir.

Türkiye’nin lider erkek giyim markası Ramsey’de yeni sezona göz atın. Tarzınıza şıklık katan ürünler Ramsey’in online kampanyalarında sizi bekliyor. Karabük Safranbolu yolu üzerinde bulunan fabrikası ile ihracatının büyük bir bölümünü İngiltere’ye yapan ve kendi kip markasını üreten bir giyim mağazası.

Ramsey Sipariş İptali

Ramsey sipariş iptali hakkında merak edilen birkaç konu bulunuyor. Sipariş iptalinin nasıl yapılacağı ve ödeme iadesi konusunda nasıl bir yol izleneceği birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ramsey kurulduğu günden beri kendisini geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan bir firmadır. Uzun bir süredir ise online olarak satış yapmaya başlamıştır.

bir Türk firması olmasına rağmen ilk mağazasını Londra’da açmıştır. 1972 yılında kurulan firma oldukça köklü bir firmadır. Verdiği hizmetse erkek giyim üzerinedir. Beylerin aradığı ürünlerin çoğunu tek bir mağazada bulabilmesi sayesinde mümkün hale gelmiştir. Böylelikle farklı bir mağazaya bakmaya gerek kalmadan tek bir yerden alışveriş yapılabilmektedir.

ramsey sipariş takibi

Sipariş İptali Adımları

Erkekler için çoğu zaman alışveriş oldukça sıkıcı bir aktivitedir. Genellikle mecburiyetten alışveriş yaparlar. Bu yüzden mağaza mağaza dolaşmak bir hayli zor gelebiliyor. Böyle durumlarda online alışveriş hayat kurtarmaktadır. web sitesinden alışveriş yaparak kısa süre içinde ihtiyaçlar karşılanabilir. Üstelik siteden alışveriş yapmak için üyelik oluşturulmasında gerek yoktur. Misafir girişi ile sipariş verebilirsiniz.

Siparişini verdiğiniz ürünlerden bir süre sonra vazgeçerseniz sipariş iptali yapmanız mümkündür. Sipariş iptali ile ilgili takip edilmesi gereken adımlar:

 • Ramsey web sitesine giriniz.
 • Sipariş takip kısmına tıklayınız.
 • Eğer üyeliğiniz varsa önce üyelik girişinizi yapmalısınız.
 • Üyeliğiniz yoksa sipariş numaranızı yazınız.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada siparişlerinizi görmeniz mümkün olacaktır.
 • ‘Siparişi iptal et’ seçeneğine tıklayınız.

Yalnızca birkaç adımı takip ederek sipariş iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Ramsey markasından online olarak verilen siparişler yaklaşık olarak 7 gün içinde kargoya verilmektedir. Firmanın ürünü hazırlayıp kargoya vermesi birçok firmaya kıyasla daha uzun sürebilmektedir. Bu durumda sipariş iptali işlemi için avantaj sağlayabiliyor.

Siparişiniz işleme alındıktan sonra sipariş iptali yapmanız mümkün olmayacaktır. Firmaya ait olan telefon numarasını arayarak sipariş iptali ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 0212 484 04 94 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilciyle yapacak olduğunuz görüşme sırasında sipariş iptali yapmak istediğinizi söylemelisiniz. Gerekli bilgiler sizden alınarak işleminiz yapılmaya başlanacaktır.

ramsey sipariş iptali

Sipariş İptali

Siparişinizle ilgili herhangi bir problem yaşarsanız müşteri hizmetleriyle sorununuzu çözebilirsiniz. Siparişten vazgeçerseniz sipariş iptali de yapabilirsiniz. Sipariş iptali yaptıktan sonra ödeme iadeniz ile ilgili merak ettiğiniz konular olabilir. Ödemeler online yapıldığı için sipariş iptali sonrasında ödeme iadelerinin ne zaman yapılacağı merak edilmektedir.

Ramsey sipariş iptali yaptıktan kısa bir süre sonra ödeme iadeniz gerçekleşecektir. Ödemeniz öncelikle ödemeyi yaptığınız bankanıza iletilecektir. Bankaya göre farklılık göstermesiyle birlikte 4-5 gün içinde hesabınıza geçecektir. Ödeme iadeniz ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun olursa önce firmayla daha sonra bankanızla iletişime geçebilirsiniz. Sipariş iptali işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek ödemenizi geri alabilirsiniz.

 

Ramsey mağazaları Türkiye’ nin bir çok illerinde mağazaları olup sizlere en yakın olan mağazayı bulup istediğiniz giyim adına herşeyi rahatlıkla bulabileceğiniz özellikle çalışanları sizleri güler yüzlü karşılayıp  sizlere daima yardımcı olabilecek persollerini vardır. Aşağıdaki linkten mağazalara ulabilirsiniz.

Mağazalar 

Yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir