© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Odnoklassniki Hesap İptali

Odnoklassniki Hesap İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1274 0
Odnoklassniki silme

Odnoklassniki Hesap İptali

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün farklı bir sosyal medya platformu çıkabiliyor. Odnoklassniki 2006 yılında Rusya’da kurulan bir sosyal medya platformudur. Bu platformda haber, fotoğraf, durum ve içerik paylaşımları yapılabiliyor. Site Rusya’da en çok kullanılan platformlar arasında 7. sırada yer alırken dünyada ziyaret sırası ise ilk 100 içindedir.

Odnoklassniki silmeGenel olarak çok fazla sosyal medya platformu olduğu göz önünde bulundurulursa ilk 100 içinde bulunması demek baya ziyaretçisi olduğunu göstermektedir. Şu an dünya genelinde en yaygın olarak kullanılan 2 sosyal ağdan biridir. Aynı zamanda 11 dilde hizmeti bulunmaktadır. Platformun dil hizmetleri arasında Türkçe dili bulunmaktadır.

Türkiye’de oldukça ilgi gösterilen bir sosyal medya platformudur. Türkçe dil desteği olduğu için de Türkiye’de gün geçtikçe daha fazla kullanmaya başlanmaktadır. Platforma girdikten sonra ise kayıt işlemi oldukça kolaydır. Özellikle dil özelliği geldikten sonra daha kolay bir hal almıştır.

Odnoklassniki Hesap İptali Nasıl Yapılır

Son zamanlarda sosyal medyada birçok birbirinden farklı ya da birbirine benzeyen platform bulunuyor. Bu platformların sayıları gün geçtikçe artıyor. Kişiler bir süre kullandıktan sonra bazı platformlardan sıkılarak ya da başka hesap açma isteği ile o anki kullandığı hesabı kullanma isteği içine girebiliyor.

Odnoklassniki bu platformlardan biri. Odnoklassniki hesap iptali nasıl olur, nereden olur sorularının cevabını bulduktan sonra kolaylıkla hesap iptali yapılabilir.

Odnoklassniki kısa adı ile OK.ru Rusya’da kurulan şu an tüm dünyada kullanılan bir sosyal medya platformudur. Hesabı kullandıktan sonra kapatmak istenebiliyor ya da farklı hesap açmak için kapatmak istenebiliyor. OK.ru hesabını silmek oldukça kolay bir işlemdir. Öncelikle şifrenin ve kullanıcı adının unutulmamış olması gerekmektedir. Odnoklassniki hesap iptali nasıl yapılır?

 • Kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılmalıdır.
 • Sisteme giriş yaptıktan sonra profilinize giriniz.
 • Hesap ayarlarına giriniz.
 • Hesap ayarlarında yer alan hesabımı sil seçeneği bulunuyor bu seçeneği seçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Odnoklassniki Hesap İptali

Hesabımı sil seçeneğini seçtikten sonra karşınıza bazı seçenekler çıkacaktır:

 • Farklı bir sosyal ağa geçiyorum
 • Sosyal ağları kullanmayı bırakıyorum
 • Yeni bir profil oluşturmak istiyorum
 • Profilim ele geçirildi
 • Web sitesinden ve hizmetlerin ücretinden memnun değilim

Hesabımı silmek istiyorum dedikten sonra bu seçenekler karşınıza çıkacaktır ve hesabınızı iptal etmek için bu seçeneklerden birini seçmeniz gerekecek. Daha sonra karşınıza ‘’ arkadaşlarınızla bağlantınızı kaybetmek istediğinize emin misiniz?’’ diye bir soru çıkacaktır. Bu soruyu onayladıktan sonra hesabınız silinecektir. Son olarak karşınıza ‘’ hesabınız bir daha geri alınamaz, hesabınızdaki bütün bilgiler silinecektir’’ uyarısı gelecektir. Bunu da onayladıktan sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Odnoklassniki sosyal medya platformunda 11 dil seçeneği ile birlikte Türkçe dil seçeneği de bulunduğu için verilen adımları kolaylıkla takip ederek hesap iptal işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir