© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rezervasyon İptali
  4. »
  5. Global Rent A Car Rezervasyon İptali

Global Rent A Car Rezervasyon İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
875 0
global rent a car rezervasyon iptali

Global Rent A Car Rezervasyon İptali

Global Rent A Car rezervasyon iptali işlemi, aracı teslim almaktan vazgeçen kişilerin merak ettiği bir konudur. Araç sahibi olmayan birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği durumlardan birisi araç kiralamaktadır. Araç kiralama konusunda hizmet veren birçok farklı firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi ise Global Rent A Car firmasıdır.

Kişilerin Global Rent A Car firmasını tercih etmesinin bazı sebepleri bulunuyor. Firma oldukça güvenlidir. Bu yüzden kişiler araç kiralayacakları zaman gönül rahatlığı ile rezervasyon yaptırabiliyor. Firma şu an için kısıtlı yerlerde hizmet vermektedir. Aydın-Kuşadası, İzmir-Adnan Menderes Havalimanı, Muğla-Bodrum Milas Havalimanı alanlarında hizmet verilmektedir. Bir noktadan alıp diğer noktada teslim etme şansınız bulunmaktadır. Bu durum da kişilere çokça kolaylık sağlıyor.

Global Rent A Car Rezervasyon İptali Koşulları

Global Rent A Car firmasından araç kiraladı iseniz ve bu rezervasyonu iptal etmek istiyor iseniz elbette bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. Global Rent A Car firması müşterileri ile kolay bir şekilde iletişim kurmak adına hem çağrı merkezi hem de Whatsapp hattı kullanmaktadır.

Kişilerin iptal işlemlerinin gerçekleşmesi için gerekli süre sınırına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi halde yapılan ödemenin geri alınması mümkün olmayabilir. Kiralama gününe son 2 günden fazla kalan iptallerde ödemenin %75’i geri ödenir. Son 48 saatlik süreçte ise ödemenin %50’si kesintiye uğrar. 48 saat önce rezervasyon değişikliği yapılması talebi durumunda ise araçların müsaitlik durumuna göre işlemler yapılmaktadır.

global rent a car rezervasyon iptali

Global Rent A Car Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Global Rent A Car firması araç kiralama konusunda sağladığı kolaylığı aynı şekilde iptali için de sağlamaktadır. Bu yüzden kişiler hiçbir zorluk yaşamadan şartlar sağlandığı takdirde iptal işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemleri için firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Global Rent A Car firmasından kiralamış olduğunuz aracın iptal işlemleri için iki seçenek bulunmaktadır. Dilerseniz 0256 646 32 22 telefon numarası üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz 0535 438 20 74 Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yetkililer ile irtibat kurduğunuz zaman talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sizlere yönelen sorulardan sonra gerekli bilgileri vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Global Rent A Car İptal İşlemleri

Global en çok tercih edilen Rent A Car firmalarından birisidir. Aydın-Kuşadası, İzmir-Adnan Menderes Havalimanı, Muğla-Bodrum Milas havalimanı yerlerinden araçları teslim etmeniz ve aynı şekilde teslim almanız mümkündür. Araçlar farklı merkezden alınıp farklı merkeze iade edilebilmektedir.

Global Rent A Car rezervasyon iptali işlemlerini gerekli adımları takip ederek kolaylık ile yapabilirsiniz. Yukarıda belirtilen şartların ve kuralların göz önünde bulundurulması faydalı olacaktır. İptal işlemleriniz için çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Araç rezervasyon iptali yapmak istiyor iseniz bu işlemi yapabildiğiniz kadar erken yapmanız daha uygun olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir