© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Çiçeksepeti Üyelik İptali

Çiçeksepeti Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1122 0
Çiçeksepeti Üyelik İptali

çiçeksepeti üyelik iptali

Çiçeksepeti üyelik iptali işlemi için yapılabilecek tek bir yol bulunuyor. Kurulduğu ilk zamanlarda yalnızca çiçek siparişi verilen platform her geçen gün gelişerek bünyesine yeni ürünler eklemeye başlamıştır. Çiçeksepeti son dönemlerin hediye konusunda en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor. Bu yüzden hakkında merak edilen sorular oldukça fazladır.

Çiçeksepeti üzerinden alışveriş yapmak için öncelikle üye olmak gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra dilerseniz kendiniz için dilerseniz değer verdiğiniz birisi için ürün seçerek sipariş verebilirsiniz. Çiçeksepeti farklı farklı hediye alanları sunmaktadır. Anneye, babaya, kardeşe, arkadaşa ya da eşe dilediğiniz gibi hediye satın alabilirsiniz. Birçok seçenek içinden kendinize uygun ürünü bulmanız oldukça kolay olacaktır.

Çiçeksepeti Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Çiçeksepeti üyeliğini kapatmak isteyen kişiler bu işlemin gerçekleşip gerçekleşemeyeceğini merak etmektedir. Siz de artık üyeliğinizi silmek istiyorsanız gerekli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Çiçeksepeti sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun kolay bir şekilde sipariş verebiliyorsunuz. Uygulamanın çok fazla tercih edilmesinin en büyük sebebi ise kısa süre içinde teslimat yapmasıdır.

Çiçeksepeti üzerinden alışveriş yapmak için dilerseniz web sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz dilerseniz de uygulamayı cihazınıza indirerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerin teslimi için istediğiniz zaman diliminizi de siz seçebiliyorsanız. Böylelikle verilen siparişten itibaren teslim zamanına kadar olan süreçte her şey sizin kontrolünüz altında olmaktadır.

Çiçeksepeti Üyelik İptali

Üyelik İptali Adımları

Çiçeksepeti üyeliğini iptal etmek isteyen birçok kişi bunun nasıl yapılacağını merak etmektedir. Uygulama üzerinden de giriş yapmasanız web üzerinden de giriş yapsanız maalesef hesabım kısmında üyelik iptaliyle ilgili bir bölüm bulunmamaktadır. Uygulama her ne kadar gelişmiş olsa da üyelik iptali ile ilgili kullanıcılara böyle bir yol sunmamıştır.

Üyelik iptali yapmak istiyorsanız Çiçeksepeti platformuna ait e-posta adresine mail atabilirsiniz. Yazacak olduğunuzun mailin konu kısmına ‘üyelik iptali’ yazınız. Daha sonra ise kullanıcı bilgilerinizi yazarak hesabınızı silmek istediğinizi belirtiniz. Dilerseniz üyeliğinizi neden silmek istediğinizi de yazabilirsiniz. Böylelikle uygulamada hoşunuza gitmeyen bir durumdan dolayı hesap iptali yapıyorsanız yetkililer probleminizi çözmeye çalışabilir.

Üyelik İptali

Çiçeksepeti üyelik iptali için cicekbilgi@ciceksepeti.com e-posta adresine mail atmanız gerekmektedir. Mail atmak dışında ne yazık ki farklı bir üyelik iptali seçeneği bulunmuyor. Hesabınızı silmek yerine dilerseniz direkt olarak uygulamayı telefonunuzda silebilirsiniz. Çiçeksepeti sitesine girdiğiniz takdirde alt kısımda canlı destek kısmını görmeniz mümkün olacaktır. Bu kısımdan yardım alarak üyelik iptaliniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Çiçeksepeti üyelik iptali işleminin direkt olarak yapılamaması birçok kişi tarafından tepki toplamaktadır. Ancak platform bu konuda herhangi bir durum geliştirmemiştir. Bu yüzden mail yolu ile hesap iptali işleminizi gerçekleştiremezseniz tek yapabileceğiniz seçenek uygulamayı cihazınızdan silmek olacaktır. Ancak yine de mail atarak üyelik iptali ile ilgili şansınızı denemekte fayda olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir