© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. BluTV üyelik iptali

BluTV üyelik iptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1466 0
blutv üyelik iptal etme

BluTV Üyelik İptali

BluTV üyelik iptali, üyeliğini kapatmak isteyen kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen bir konudur. BluTV 2015 yılında Doğan Holding tarafından kurulmuştur. Blu TV içerisinde yüzlerce dizi, film, anime, belgesel bulunmaktadır. Kişiler boş buldukları vakitleri değerlendirmek için çeşitli mecralarda üyelik oluşturarak sevdikleri filmleri izlemektedir. Bu platformlar arasında çok fazla tercih edilenlerden biri de Blu TV’dir.

Üyelik İptali Nasıl Yapılır

BluTV üyelik iptali oldukça kolay bir işlemdir. Mobil uygulama üzerinden üyelik iptali işlemi yapılmamaktadır.

 • Üyeliğinizi iptal etmek için öncelikle Blu TV web sitesine girmeniz gerekmektedir.
 • Daha sonra hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘hesabım’ sekmesine girmelisiniz.
 • Hesabım sekmesinde bulunan ‘iptal et’ butonuna tıkladığınızda talebiniz alınmış olacak. Bununla ilgili geri dönüş alacaksınız.

Blutv üyelik iptali

İOS BluTV Üyelik İptali

Iphone cihaz kullanarak satın alma işlemi gerçekleştiren kişiler, BluTV üyelik iptali işlemini Itunes üzerinden yapabilmektedir. İOS Blu TV üyelik iptali adımları:

 • Cihazınızda ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir.
 • Ayarlara girdikten sonra en üstte bulunan ‘ Apple kimliğinize’ tıklamanız gerekmektedir
 • Orada bulunan Itunes seçeneğine tıklayın
 • Daha sonra Apple kimliğimi görüntüle seçeneğine tıklamanız gerekiyor
 • Abonelikler bölümünde bulunan Blu TV seçeneğine gelin
 • Daha sonra ise aboneliği iptal et seçeneğine dokunun.

SMS ile BluTV Üyelik İptali

Vodafone, Türk Telekom operatörlerini kullanan kişiler web sitesi aracılığı ile ya da IOS kullanılıyor ise adımlar takip edilerek yapılabilmektedir. Ancak Türkcell mobil ödeme ile yapılanlarda SMS ile iptal etme seçeneği bulunmaktadır.

 • Türkcell Blu TV SMS ile üyelik iptali için ‘ IPTAL blutv’ yazarak 3544’ kısa mesaj gönderilir.

Yukarıda anlatılan adımlardan size uygun olanını takip ederek kolaylıkla Blu Tv üyelik iptali talebinizi iletmeniz mümkün.

 

blutv üyelik iptal etme

BluTV Üyelik İptali Süreci

Blu TV üyelik iptali talebinizi ilettikten sonra onaylanması beklenir ve daha sonra üyeliğiniz son bulur. Üyelik iptalini yaptıktan sonra kalan sürelerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kalan günleriniz tamamlandıktan sonra ise bütün verileriniz silinir. Daha sonra tekrar kullanmak ister iseniz yeniden abonelik oluşturmanız gerekmektedir. Kalan kullanım süresi kullanılabileceği içinde Blu TV üyelik iptali yapıldıktan sonra herhangi bir geri ödeme söz konusu değildir.

1 yıllık bir üyelik oluşturdu iseniz ve bu 1 yıl içinde herhangi bir ay üyeliğinizi iptal ederseniz kalanları kullanmaya devam edebilirsiniz. Örneğin 5. ayda iptal edilen üyelikten sonra 7 ay boyunca Blu TV kullanmaya devam etmeniz mümkün. Süre dolduktan sonra ise üyeliğiniz tamamen iptal edilecektir.

Blu TV üyelik iptali işlemini ödeme gününden önce yaptığınız takdirde otomatik ödeme talimatı da iptal olacaktır. Blu TV’de kayıtlı olan kart bilgilerinizi silmenizde oldukça kolaydır. Hesabınıza girerek ‘hesabım’ sekmesinden ‘ödeme yöntemlerini yönet’ bölümüne girmeniz gerekmektedir. Orada bulunan kart bilgilerinizi kolaylıkla silebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir