© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Randevu İptali
 4. »
 5. Medicana Hastanesi Randevu İptali

Medicana Hastanesi Randevu İptali

admin admin - - 6 dk okuma süresi
645 0
Medicana Hastanesi Randevu İptali

Medicana Hastanesi Randevu İptali

1992 yılından beri faaliyette olan ve Türkiye’de 7 ilde 14 hastanesi bulunan Medicana Hastanesi, alanlarında en iyi doktorları barındırıyor olması dolayısıyla, insanlara en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca, en iyi ve en yeni teknolojiye sahip cihazlara sahip olmasıyla da ününü sürdürerek adından söz ettirmektedir.

Bu yazıda, aşağıda listelendirilmiş olan soruların yanıtları açıklanmaktadır:

1)“Medicana Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?”

2)“Medicana Hastanesi Randevu Nasıl İptal Edilir?”

3)“Medicana Hastanesi Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilebilir?”

4)“Medicana Hastanesi Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilemez?”

Öncelikle, Medicana Hastanesi’nin ana sayfasına https://www.medicana.com.tr/ websitesi ziyaret edilerek ulaşılabilmektedir. Bu web sitesi üzerinden randevu alma, randevu iptali ve diğer tüm hizmetlere ulaşılabilmektedir. Ayrıca, 0850 460 63 34 numaralı çağrı merkezi hattı da her zaman hizmet vermektedir.

Medicana Hastanesi Randevu İptali

Medicana Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Medicana Hastanesi randevu alma işlemi için, 2 yol mevcuttur. Bunlar  web sitesi üzerinden ve çağrı merkezi hattı üzerinden şeklindedir.

 • Web sitesi üzerinden randevu alma adımları:
  https://www.medicana.com.tr/  web sitesi üzerinden, sağ üstte bulunan e-randevu butonu tıklanarak randevu alınabilme süreci başlamaktadır.
 • Açılan sayfada, “Randevu almak istediğiniz hastaneyi seçiniz” ve “Randevu almak istediğiniz uzmanlık alanını seçiniz” alanları seçildikten sonra, altta yer alan TAMAM butonuna tıklanmalıdır.
  (Ayrıca bu sayfada TAMAM butonunun sol tarafında “Randevu iptal işlemlerini bu link üzerinden gerçekleştirebilirsiniz” yazan bir link de mevcuttur. Yani, ihtiyaç olunması halinde randevu, bu link aracılığıyla da iptal edilebilecektir.)
 • Ardından gelen sayfada hekim seçilebilmektedir.
 • Bir sonraki sayfada, doktordan randevu al butonu bulunmaktadır (sarı), o butona tıklanıp gelen sayfada istenilirse seçilmiş olan doktorun değişimi ve altta yer alan uygun saatler seçilebilmektedir.
 • Burada uygun olan bir saat seçilip bir sonraki gelen iletişim sayfasında istenilen bilgiler için giriş sağlanmaktadır.
 • Giriş tamamlandığında sol altta yer alan “İleri” butonuna basılmalıdır.

Randevu işlemleri sonunda, bireyler için “Randevu numarası” oluşturulmuş olunur ve bu bilgi “e-posta yoluyla” kişiye iletilmektedir.

Muayene ücreti ile ilgili bilgi edinilmek istenilirse,  0850 460 63 34 numaralı çağrı merkezi aranılabilmektedir. Yine bu sayfadan da randevu iptali işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıca, ödemelerle ilgili tüm bilgiler 0850 460 63 34 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçilerek edinilebilmektedir.

Çağrı Merkezi Hattı üzerinden randevu alma adımları:
0850 460 63 34 numaralı çağrı merkezi hattı, her zaman aranılıp merak edilen her konu için danışılabiliyor olma özelliğine sahiptir. Ayrıca, randevu iptali de bu çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir.

 

Medicana Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılır?

Medicana Hastanesi randevu iptali işlemiyle ilgili olarak şunlar söylenebilir:
Önceden alınmış olan randevuda plan değişikliği olması durumunda, randevu iptali talebi gerek 0850 460 63 34 numaralı çağrı merkezine ulaşılarak gerekse de https://www.medicana.com.tr/online-randevu-iptal web sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Gereken durumlarda iptal talebinin gerçekleştiriliyor olması, acil olarak o randevu ya da randevulara ihtiyacı bulunan bireyler açısından ciddi önem arz etmektedir. Bu noktada özellikle Çocuk Cerrahi Birimi ve Onkoloji Birimi bu olası iptallerden büyük fayda sağlayabilecektir.

Bu durumda hassas davranılması hayat kurtarabilecektir. Dolayısıyla iptal işlemi talebinin, çağrı merkezi veya https://www.medicana.com.tr/online-randevu-iptal web sitesi üzerinden iletilmesi önemle rica olunur.

Randevu iptali gerçekleştirilmesi aşamaları:

1) https://www.medicana.com.tr/online-randevu-iptal web sitesi ziyaret edilmelidir.

2) “Online Randevu İptal” başlığının altında yer alıyor olan “Randevu NO”, “Hastane” ve “İptal Açıklaması” başlıklarını içeren bilgiler doldurulmalıdır.

3) Ardından aynı sayfada ”İptal Açıklaması” nın altında sağda yer alan “İPTAL ET” butonuna basılıp iptal talep işlemi devam ettirilebilmektedir.

Randevu alımı veya iptali için başka bir yol daha mevcuttur: https://www.medicana.com.tr/ web sitesi üzerinden sağ üstte yer alıyor olan “İLETİŞİM” butonu aracılığıyla randevu numaralarına ulaşılabilecek olan bölüm öne çıkmaktadır. Yine buradaki telefon numaraları aracılığıyla da randevu alımı ve/veya iptali işlemleri için yönlendirilme alınabilmektedir.

 

Medicana Hastanesi Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilebilir?

 

İptal edilebilme durumları hakkında bilgi sahibi olabilmek adına 0850 460 63 34 numaralı çağrı merkezi hattı ile iletişime geçilebilmektedir.

 

Medicana Hastanesi Randevu Hangi Durumlarda İptal Edilemez?

İptal edilememe durumları ile ilgili bilgi sahibi olabilmek adına 0850 460 63 34 numaralı çağrı merkezi hattı ile iletişime geçilebilmektedir.

 

MEDİCANA Hastanesi iletişim bilgisi

Medicana hastanesi iletişim numarası olarak  0850 460 63 34  numarayı arayak online yada randevu iptali’de yapabilir yaptırabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir