© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Sixt Araç Rezervasyon İptal ve İade

Sixt Araç Rezervasyon İptal ve İade

admin admin - - 5 dk okuma süresi
1324 0
Sixt Araç Rezervasyon İptal ve İade

Sixt Araç Rezervasyon İptal ve İade

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de araç kiralama konusunda hizmet sunan Sixt Araç Kiralama firması yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizlere destek olmaya devam ediyor. Konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz anda istediğiniz marka ve modeli kiralamanıza olanak tanıyan firma ayrıca kaliteli bir araç kiralama deneyimini elde etmenize de olanak tanımaktadır.

Sixt Araç Kiralama işlemleri için firmanın web sitesini ziyaret ederek araç kriterlerinizi belirlemeniz yeterli. Araç kiralama kriter ve tarihlerin belirlenmesi sonrasında ise karşınıza çıkacak olan listeden seçim yaparak kiralamak istediğiniz aracı hemen rezerve ettirebilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama işlemlerini gerçekleştirmenin sonrasında yaşanan aksilik durumlarında ise Sixt Araç rezervasyon iptal ve iade işleminden yararlanarak kolaylıkla iptalinizi ya da iadenizi yapabilirsiniz.

Sixt Araç Rezervasyon

Sixt Araç Kiralama Rezervasyonu Nasıl İptal Edilir

Yılların deneyimi ile araç kiralama hizmetlerini sunan Sixt firması aynı zamanda geniş filo seçeneği ile de ihtiyaca uygun olan aracın kolaylıkla kiralanabilmesine de olanak tanıyor. Firma gerçekleştirilecek olan araç kiralama ve rezervasyon işlemlerinde online olarak sizlere destek sunmaktadır. Gerçekleştirilecek olan kiralama işlemlerinde online ödeme yapılması durumunda ise firma yüzde otuza varan indirim seçeneğinden de faydalanılmasına imkan tanımaktadır.

Sixt Araç rezervasyon iptal ve iade nasıl yapılır sorusunun yanıtını öğrenmek için müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçmek ya da firmanın web sitesini ziyaret etmek yeterli olacaktır. Firmanın web sitesini ziyaret etmenizin sonrasında giriş yapmanız ve akabinde ise rezervasyonlarım alanına erişmeniz gerekir. Bu alanda bulunan rezervasyonlarınızdan seçim yaparak iptal için gerekli alanları tıklamanız yeterli olmaktadır.

Sixt Araç rezervasyon iptal ve iade nereden yapılır sorusunun cevabının birkaç yolu vardır. Firmanın web sitesinden kolaylıkla yapılmasının yanı sıra firmanın müşteri hizmetleri biriminden de gerçekleştirilmektedir. Firma tarafında sunulan araç kiralama işlemlerinde de iptal için bazı şartlar yer almaktadır. Bu şartlara uygun olan tüm rezervasyonlar kolaylıkla iptal edilerek ödemeniz ise hesabınıza aktarılmaktadır.

Sixt Araç Kiralama da Rezervasyonların İptal Şartları Nelerdir?

Sixt Araç rezervasyon iptal ve iade edilebilir mi sorusunun yanıtı evet olmak ile beraber ödemenin teslim alınması için bazı şartlara uygun rezervasyon iptalinin yapılması gerekmektedir. Sixt Araç rezervasyon iptal ve iade şartları ise firmanın web sitesinde detaylı olarak aktarılmaktadır.

Kiralama için belirlenen saatten bir saat öncesinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin rezervasyonsuz iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra rezervasyon saatinden bir saatten az süre olması durumunda ise firma tarafında sunulan şartlara ve ödeme kriterlerine uygun olarak belirlenen durumlar baz alınır. Buna göre ise kiralama süresinin 3 günden az olması durumunda ücret iadesinin yapılmaması da yer almaktadır. 7 gün süre ile yapılan kiralama işlemlerinde bir saatten az kala yapılan iadeler için de ek ücretler talep edilmesi sonrasında kalan tutar hesabınıza aktarılmaktadır.

Rezervasyon işlemlerinde iptalin yapılmaması ve aracın teslim alınmaması durumunda ise firma 3 günlük araç kiralama ücreti, ek ücretler gibi hizmetleri ödenen tutardan düşmekte gerisinin iadesi ise tarafınıza yapılmaktadır.

Sixt Araç Rezervasyon İptal ve İade

Aracın kiralama işlemi için teslim alınması sonrasında erken teslim yapılmak istenmesi durumunda ise erken getirilen gün ya da günler içinde ücret iadesi gerçekleştirilmemektedir.

Sixt Araç Kiralama firmasından web sitesinde bulunan iade ve iptal şartlarını detaylı olarak okuyarak ya da firmanın müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Rezervasyon iptal ve rezervasyon iade işlemleri hakkında da bilgileri kolaylıkla almanın avantajını elde edebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir