© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Twitch Prime İptal Etme

Twitch Prime İptal Etme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1175 0
Twitch Prime İptal Etme

Twitch Prime İptal Etme

 

Twitch Prime iptal etme işlemi düşünüldüğü kadar zor bir işlem değildir. 2011 yılında piyasaya sürülen platform video yayıncıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Twitch ile kişiler canlı yayın yaparak takipçileri ile canlı sohbet edebiliyor. Özellikle oyun oynayarak canlı yayın yapan birçok kişi bulunmaktadır. Elbette yalnızca oyun yayını ile sınırlı değildir.

Twitch Prime ile kişiler birçok farklı yayın açabiliyor. Üstelik bu uygulama üzerinden para kazanmak da mümkün. Açılan canlı yayınlarda sizleri izleyen kişilerin bağış yapması durumunda para kazanabiliyorsunuz. Günümüzde birçok farklı canlı yayın platformu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Twitch uygulamasıdır. Son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen Twitch Prime özelliğinin nasıl iptal edileceği merak edilmektedir.

Üyelik İptal Etme

 

Prime üyelikleri tüm platformlarda ayrıcalık tanımaktadır. Elbette Twitch Prime üyeliği de kullanıcılara birçok farklı ayrıcalık tanımaktadır. Amazon Prime üyeliğiniz bulunuyor ise birçok farklı avantajdan faydalanabilirsiniz. Bilindiği üzere Twitch uygulaması Amazon’a ait bir platformdur. Bu yüzden ayrıcalıkları oldukça fazladır.

Amazon Prime kullanan kişilere Twitch uygulamasında her ay bir seferlik abonelik hakkı sunulmaktadır. Normal abonelikteki gibi her seferinde abone ol tuşuna tıklamanız gerekmektedir. Ancak Prime üyeliğiniz sürdüğü müddetçe ödeme kesilecektir. Ancak abone ol tuşuna tıklamadığınız sürece aboneliğiniz yenilenmeyecektir. Böylelikle ödeme yapmanızı gerektirecek herhangi bir durum söz konusu da olmayacaktır.

Twitch Prime İptal Etme

Üyelik İptal Etme Adımları Neler?

 

Twitch Prime üyeliğini iptal etmek isteyen kişiler bu işlemi daha önce hiç yapmadı ise nasıl yapılacağı hakkında fikir sahibi olmak isteyebiliyor. Bu işlemi yapmak oldukça kolaydır. Gerekli adımların atılması halinde kısa süre içinde işleminiz tamamlanacaktır. Twitch Prime iptal etme adımları:

 • Öncelikle Twitch Prime hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Hesabınızın sağ üst kısmında yer alan profil kısmına girmelisiniz.
 • Karşınıza çıkacak olan sayfada yıldız simgesi bulunan abonelikler kısmı ile karşılaşacaksınız.
 • Sonlandırmak istediğiniz aboneliğin yan kısmında bulunan çark simgesine tıklayınız.
 • Daha sonra aboneliği yenileme seçeneğine tıklayınız.
 • Bu kısımda aboneliğinizi neden sonlandırmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
 • Seçim işleminden sonra ise aboneliği yenileme kısmını tuşlayınız.

Bu işlemleri tamamlamanızın ardından gelecek olan ay herhangi bir ücret kesintisi olmayacaktır.

Twitch Prime İptali Hakkında

 

Twitch üyelikleri farklı seçenekler ile kişilerin karşısına çıkmaktadır. Bu durumda kişilerin yapacakları ödemelerde değişiklik göstermektedir. Twitch Prime üyeliği birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kullanıcılara sağladığı avantajlardır. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen kişiler kolaylık ile Twitch Prime üyeliğine sahip olabiliyor.

Twitch Prime iptal etme işlemi de en az üyelik işlemi kadar sık tercih edilmektedir. Kişiler bir süre kullandıktan sonra sıkılabiliyor ya da platform için ödeme yapmak istemeyebiliyor. Bu durumda ise iptal etme yoluna gidebiliyor. Twitch Prime iptal etme işlemi oldukça kısa bir süre kolaylık ile tamamlanabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir