© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Ds Damat Sipariş İptali

Ds Damat Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
814 0
sipariş iptali ds damat

D’S Damat Sipariş İptali

Ds Damat Sipariş İptali sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Bunun sebebiyse firmanın online satışının oldukça yaygın olmasından kaynaklanmaktadır. Kişiler kimi zaman renk ya da beden konusunda yanlış olabiliyor. Böyle durumlardaysa müşteriler sipariş iptali yaparak yeniden sipariş oluşturmak isteyebiliyor. Bu yüzden sipariş iptalinin nasıl yapılacağıyla ilgili adımları bilmek kolaylık sağlayacaktır.

D’S Damat erkek giyim üzerine kurulan bir markadır. Firma 2002 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günde beri kalitesi sayesinde her zaman kendisinden söz ettirmiş ve kişilerin beğenisini toplamıştır. İnternet satışlarının yaygınlaşmasıyla birlikte D’S Damat online satışa başlamıştır. Böylelikle markanın sevenleri daha kolay ve daha rahat bir şekilde alışveriş yapabilmektedir.

sipariş iptali ds damat

D’S Damat Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

D’S Damat markasından online olarak alışveriş yapmak istiyorsanız üyelik zorunluluğu bulunmamaktadır. Siteden alıveriş yapacağınız zaman isterseniz Facebook ile bağlan seçeneğini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de hiç giriş yapmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra fikrinizi değiştirirseniz kolay bir şekilde sipariş iptali yapma şansınız da bulunuyor.

Sipariş iptali işlemi için site üzerinden yapılacak herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Yetkililer ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. [email protected] adresinizi e-posta kısmında yeni ileti oluştur dedikten sonra alıcı kısmına yazmalısınız. Daha sonra sipariş iptali yapmak istediğinizi ve nedenini yazınız. Sipariş verirken mailinize gelen sipariş numarasını da mesaj kısmına yazmak işinizi kolaylaştıracaktır.

D’S Damat Ödeme İadesi

D’S Damat markasından online olarak alışveriş yaparken kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kartla ya da havale olarak alışverişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler kapıda olmadığı için sipariş iptali yapan kişiler ödemelerin nasıl geri alacaklarını merak etmektedir. Bu durum sadece sipariş iptali için değil aynı zaman ürün iadesi yapan kişiler içinde geçerlidir.

Sipariş iptali talebiniz alındıktan sonra ödemeniz bankaya iade edilecektir. Yaklaşık bir hafta içinde bankanız tarafından hesabınıza geçilecektir. Bu süre bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Ürünü satın alırken taksitli ödeme yaptıysanız bankanız tarafından ödeme size taksitli olarak iade edilecektir. Ancak hiçbir zaman ödeme iadesi konusunda problem çıkmamaktadır. Kısa süre içinde yaptığınız ödeme size iade edilmiş olacaktır.

Ds Damat Sipariş İptali

DS Damat Sipariş İptali

D’S Damat sitesinden online olarak alışveriş yaptıysanız değişim işlemi için mağazaya gidebilirsiniz. Ancak böyle durumlarda yalnızca beden ve renk değişikliği yapılabilmektedir. Ürünü komple değiştirmek için kargoyla gerekli adrese göndermeniz gerekecektir. Böylelikle dilediğiniz ürünle değişim yapabilirsiniz. Ancak değişim yapacak olursanız firmayla iletişime geçmenizde fayda olacaktır.

Ds Damat Sipariş İptali işlemi için firmaya ait olan e-posta adresinize gerekli maili gönderdikten sonra yetkililer tarafınıza kısa süre içinde dönüş yapacaktır. Ürün kargoya verildikten sonra sipariş iptali yapamayacağınız için iade adımlarını izlemeniz gerekecektir. Ürününüzü iade etmek için elinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde işlemleri gerçekleştirmeniz gerecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir