© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali

Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1207 0
Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali

Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali

Turkcell Gameover oyun servisi üyelik iptali konusu oyun severlerin çok fazla araştırdığı konulardan birisidir. Turkcell Gameover oyun serisi oyun severlerin en büyük eğlencelerinden biri haline gelmiş durumdadır. Aylık olarak ödemesi gerçekleşen, abone olunarak faydalanılabilecek bir pakettir. Bu paketten Turkcell hattı kullanan kişiler kolaylıkla faydalanabilmektedir.

Turkcell Gameover oyun servisi içinde yüzlerce oyun bulunmaktadır. Bu oyun servisi içinde her yaş grubuna uygun olacak şekilde oyunlar bulunmaktadır. Serviste bulunan oyunlar oldukça geniş bir çembere sahiptir. Öğretici, eğitici, eğlenceli, macera dolu birçok oyun bulunabilmektedir. Gameover oyun servisi internetin olduğu her yerde kullanabilir. Turkcell Gameover oyun servisi ödemeleri ise haftalık satın almak isteyenler için 7 TL, aylık satın almak isteyenler için 28 TL ödemesi bulunmaktadır. Faturalı hatta sahip olan kişilerin ücretleri ay sonunda faturalarına yansıtılmaktadır.

Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali Nasıl Yapılmaktadır

Turkcell Gameover oyun servisi üyelik iptali, Turkcell müşterilerine en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yaptığını göstermektedir. Verdiği hizmetler arasında çok fazla tercih edilen paketlerden biri şüphesiz Gameover oyun servisidir. Kullanıcılar oyun servisini her ne kadar sevseler de bir zaman sonra ücret ödemek istemeyebilir, oyunlardan sıkılmış olabilir, ders ya da iş yoğunluğundan dolayı Turkcell Gameover oyun servisi üyelik iptali yapmak isteyebilirler.

Turkcell Gameover Oyun Servisi Üyelik İptali

WAP Kanalından Üyelik İptali:

  • WAP kanalından üyelik iptali yapmak isteyen kişilerin öncelikle WAP kanalına girmeleri gerekmektedir.
  • Orada bulunan paket işlemleri bölümüne girilmesi gerekmektedir.
  • Paket işlemlerinde bulunan Gameover oyun servisi bulunmalıdır.
  • Seçilen paket için ‘iptal et’ butonuna basılmalıdır.

SMS ile Üyelik İptali:

Turkcell Gameover oyun servisi üyelik iptali için WAP kanalı dışında bir diğer yol ise SMS yoludur. Üyeliğini iptal etmek isteyen kişiler ‘IPTAL’ yazarak 2046’ya kısa mesaj atmaları gerekmektedir. Böylelikle Gameover üyelik iptali kısa bir süre içinde kolaylıkla iptal edilebilmektedir.

Turkcell Gameover oyun servisi üyelik iptali işlemi için bahsedilen iki yoldan da faydalanılabilir. İptal esnasında bir problem ile karşılaşılır ise 532 numarası aranabilir.

Üyelik İptali Sonrası

Kişiler bir süredir kullandıkları paketi iptal ettirmek isteyebilir. Turkcell Gameover oyun servisi üyelik iptali yapıldıktan sonra haftalık alındı ise hafta dolana kadar aylık alındı ise ay sonuna kadar kullanılmaya devam edilebilir. Bunun yanı sıra üyelik iptal edildikten sonra tekrar oyun servisinden yararlanılmak istenirse  tekrar üyelik oluşturulması gerekmektedir. Kişiler üyeliklerini iptal ettikten sonra otomatik ödeme talimatını da iptal edebilir. Otomatik ödeme talimatı iptal edildikten sonra kullanım süresi dolana kadar da Gameover oyun servisi kullanılmaya devam edebilir.

Tukcell Gameover oyun servisi üyelik iptali işlemi oldukça kolaydır. Turkcell bu konuda paket üyeliğinde ve paket iptalinde kolaylık sağlamaktadır. Yalnızca birkaç dakika içinde telefon aracılığı ile Turkcell Gameover oyun servisi üyelik iptali yapılabilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir