© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Smule Hesap Silme

Smule Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
813 1
Smule hesap silme

Smule Hesap Silme

Smule hesap silme işleminin yapılıp yapılamayacağı son dönemlerin en çok araştırılan hesap iptali konuları arasında yer alıyor. Akıllı cihazlarda artık birçok konu için uygulama bulunuyor. Şarkı söylemekten keyif alan ve kareoke yapmayı seven kişiler için birçok uygulama bulunuyor. Ancak en çok tercih edilen Smule uygulamasıdır. Uygulamanın bu kadar çok tercih edilmesinin nedeniyse oldukça kaliteli olmasıdır.

Smule uygulaması 2012 yılında öncelikle IOS cihazlar için geliştirilmiştir. Uygulamanın sevilmesi ve birçok kişi tarafından tercih edilmesiyle birlikte Android cihazlar içinde piyasaya sürülmüştür. Ancak bu uygulamanın bir kısmı ücretlidir. Smule uygulaması kısmen ücretsiz kullanılabilirken sorunsuz bir şekilde vakit geçirmek için ücretli olarak üye olmak gerekmektedir.

smule hesap iptali

Smule Hesap Silme Mümkün Mü?

Smule uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanarak her özelliğinden faydalanmak için ücretli olarak üye olmak gerekmektedir. Bu yüzden bir süre sonra kişiler artık uygulamaya ödeme yapmak istemediği için üyeliklerini iptal etmek isteyebiliyor. Böyle bir durumdaysa üyelik iptalinin mümkün olup olmadığı; eğer mümkünse bu işlemlerin nasıl yapılacağı merak edilmektedir.

Uygulamanın ücreti IOS cihazlarda farklı Android cihazlarda farklıdır. Uygulamayı artık kullanmak istemiyorsanız elbette hesabınızı silmeniz mümkündür. Hesap silmek için gerekli adımların takip edilmesi gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra artık sizden uygulama için ödeme kesilmeyecektir. Ancak dilerseniz öncelikle abonelik iptali yapıp daha sonra hesabınızı silebilirsiniz. Böylelikle aklınızda soru işareti kalmadan işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Hesap Silme Adımları

Smule hesabınızı silmek için yapmanız gereken birtakım yöntem bulunuyor. Smule hesap silme adımları:

 • Smule hesabınıza giriş yapınız.
 • Smule hesabınızı silmek için doldurmanız gereken bir form bulunuyor.
 • Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Sayfanın üst kısmında bulunun ‘profili kaldır’ seçeneğine tıklayınız.
 • E-posta kısmına aktif olarak kullandığınız adresinizi yazınız.
 • Yetkililer bu şekilde sizinle kolay bir şekilde iletişime geçebilecektir.
 • Form kısmına hesabınızı silmek istediğinizi ve nedenini yazınız.
 • Bu formu doldururken kullanıcı bilgilerinizi yazmayı unutmayınız.
 • Doğrulama kısmından güvenlik onayınızı gerçekleştiriniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken hesabınızın silinmesini beklemek olacaktır. Formunuz incelendikten sonra sizinle kısa süre içinde iletişime geçilecektir.

 

Smule hesap silme

Hesap Silme Smule

Smule uygulması hem IOS hem de Android kullanıcıları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Ancak buna rağmen direkt olarak hesap silme seçeneği bulunmuyor. Gerekli formu doldurarak hesabınızı kapatmak istediğinizi yetkililere iletebilir ve onların işlem yapmasını bekleyebilirsiniz. Dilerseniz ücretli aboneliğinizi iptal ederek direkt uygulamayı silebilirsiniz.

Smule hesabınızı silmek için dolduracak olduğunuz formu İngilizce yazmaya özen gösteriniz. Aksi halde size geri dönüş sağlanmayabiliyor. Formu gönderdikten sonra sizinle iletişime geçilecektir. Böylelikle eğer bir problem yoksa yetkililer kısa sürede size yardımcı olarak Smule hesap silme işleminizi gerçekleştirecektir. zendesk.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=360000111086 linkine tıklayarak kolay bir şekilde Smule hesap silme sayfasına giriş yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Anonim - -

  Kapatmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir