© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Üyelik İptali
  4. »
  5. Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1396 0
Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır

 

Muud üyelik iptali nasıl yapılır sorusu müzik uygulamasını artık kullanmak istemeyen kişilerin merak ettiği bir konudur. Muud uygulaması, Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu bir müzik uygulama hizmetidir. Bu uygulama sayesinde bilgisayar başında olmasanız dahi müzik listenizi kolaylık ile yönetebilirsiniz. 3 milyon şarkı havuzuna sahip bir uygulamadır. Müzikler yerli ve yabancı şeklindedir.

Muud ile kendinize özel favori müzik listesi oluşturarak sevdiğiniz müziklere bir tık ile erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik uygulama üzerinden müzik haberlerini okumanız da mümkün olmaktadır. Dilerseniz oluşturduğunuz müzik albümlerini, uygulama üzerinde okuduğunuz haberleri Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında sevdikleriniz ile kolay bir şekilde paylaşım yapabilirsiniz.

Premium Üyelik İptali

 

Muud kullanıcıları ücretsiz bir şekilde üye olabilmektedir. İndirmek ve üye olmak ücretsizdir. Diğer işlemler için ise Premium üyeliğe geçiş yapmak gerekmektedir. Premium üyelik ise oldukça uygun fiyatlıdır. Ancak kişiler artık uygulama için para harcamak istemeyebiliyor ya da müzik dinlemeye vakit bulamayabiliyor. Bu durumda ise üyelik iptali yapmak isteyebiliyorlar.

Muud Premium üyelik iptali işleminiz oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Muud üyeliğinizi iptal ettikten sonra ise aynı şekilde kullanmaya devam etmeniz mümkün olmayacaktır. Yeniden kullanım sağlamak ister iseniz yeniden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Aksi halde kullanım sağlanamamaktadır. Data üzerinden ücretlendirilen bir uygulamadır. Bu yüzden Data içeren paketler kullanılması önerilmektedir.

Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır

Üyelik İptali İşlemleri

 

Muud uygulamasını kullanmak için üyelik gerekmektedir. Üyelik ödemeleri ise iki farklı şekilde olmaktadır. Dilerseniz Türk Telekom faturasına yansıtılır dilerseniz de mobil ödeme şeklinde yapabilirsiniz. Türk Telekom faturaya yansıtılmış ise 444 1 444 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek üyelik iptali talebinizi iletebilirsiniz. İşlemleriniz kısa süre içinde tamamlanacaktır.

Muud üyelik iptali için dilerseniz SMS atabilirsiniz. İptal yazarak 7979’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Muud üyelik iptali işleminizi SMS üzerinden yaptı iseniz kısa bir süre sonra aynı şekilde işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Ancak dilerseniz uygulamayı silmeden önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Üyelik İptali Sonrası

 

Muud uygulaması kullanıcılara birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajların neler olduğunu öğrenmek için deneme süresinden faydalanabilirsiniz. DENE yazarak 7979’ SMS atmanız yeterli olacaktır. Ancak kullanmak istemezseniz yukarıda belirtilen yollardan birini tercih ederek iptal edebilirsiniz. Aksi halde sonraki ay ücretlendirme olacaktır. İlk ay ücretsiz kullanım sağlayarak sonraki aylarda 7,99 TL gibi bir ödeme yapılmaktadır.

Muud üyelik iptali nasıl yapılır sorusuna cevap bulduktan sonra üyeliğinizi iptal edecek olursanız Premium özelliklerinden faydalanamayacağınızı unutmamalısınız. Premium üyelik ve iptali ile ilgili aklınıza takılan soruların cevaplarını Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığı ile almanız mümkün olacaktır. Bahsedilen adımlar ile kısa süre içinde Muud üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir