© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Millenicom Abonelik İptali

Millenicom Abonelik İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1209 0
Millenicom abonelik iptali

binyıl

Millenicom, uzun yıllardır alternatif Telekom hizmeti sunmaktadır. Türkiye genelinde Telekom ve iletişim hizmetleri sunan Millenicom aynı zamanda uygun fiyatlı hizmetleriyle bilinmektedir. Sabit internet ve Telekom hizmeti almak isteyen pek çok kişi ise Millenicom aboneliği nasıl yapılır? Sorusunun cevabını araştırmaktadır. Sizler de Millenicom aboneliği gerçekleştirmek istiyor ancak abonelik işleminin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız yazımızın detaylarından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki, Millenicom aboneliği nasıl yapılır?

Millenicom aboneliği gerçekleştirmek için  online başvuru yapmanız yeterlidir. Millenicom web sitesi üzerinden online başvuru yaparak ya da Millenico Abone yazıp 4945 numarasına SMS atarak abonelik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 00539 333 0 33 numarası üzerinden Whatsaap hattımızla iletişime geçebilir ya da 0850 333 0 333 numaralı hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.  Herhangi bir yolu tercih etmeniz durumunda Millenicom abonelik talebiniz kabul edilecektir.

Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Millenicom aboneleri zaman zaman çeşitli sebeplerden dolayı aboneliklerini sonlandırmanın yolunu araştırmaktadır. Yazımızın bu kısmında Millenicom aboneliğini sonlandırmak isteyen kullanıcılar için Millenicom aboneliği nasıl iptal edilir sorusunu cevaplandırdık. Sizler de Millenicom aboneliğinizi nasıl sileceğinizin yollarını araştırıyorsanız yazımızın detaylarından tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki, Millenicom aboneliği nasıl iptal edilir?

Millenicom aboneliği iptal işlemi iki farklı yolla gerçekleştirilebilmektedir. Millenicom aboneliğinizi iptal etmek için e-devlet sisteminden ya da Millenicom müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. E-devlet kapısı üzerinden Millenicom aboneliğinizi iptal etmek için aşağıda yer alan adımları izlemeniz gerekmektedir.

Millenicom abonelik iptali

 Aboneliği E-devlet Üzerinden Nasıl İptal Edilir?

 1. Millenicom aboneliğinizi e-devlet üzerinden iptal etmek için ilk olarak güvenli elektronik imza, T.C kimlik numarası ya da internet bankacılığı üzerinden sisteme giriş yapın.
 2. E-devlet kapısına giriş yaptıktan sonra e-devlet ana sayfasında yer alan firmalar kısmına tıklayın.
 3. Firmalar sekmesine giriş yaptıktan sonra karşınıza telekomünikasyon sekmesi çıkacaktır. Bu sekmeye tıklayarak bir sonraki adıma geçiş gerçekleştirin.
 4. Bu adımda karşınıza aboneliğiniz olan tüm firmalar sıralanmaktadır. Firmaların arasından Millenicom aboneliğinizi bularak işleme devam edin.
 5. Millenicom aboneliğinize tıkladıktan sonra sayfada yer alan  yeni fesih başvurusu kısmından fesih başvurusu oluşturmanız gerekmektedir.
 6. Fesih başvurusu kısmında iptal dilekçenizi yükledikten sonra iptal başvurunuzu tamamlamış olacaksınız.
 7. İptal işleminiz işlem tarihinizden sonra yedi gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

 

Millenicom Aboneliği Müşteri Hizmetleri Üzerinden Nasıl Gerçekleştirilir?

Millenicom aboneliğini müşteri hizmetleri sayfasından gerçekleştirmek için yazılı iptal talebinizi, hizmet numaranızı ve imzanızı müşteri hizmetlerine göndermeniz gerekmektedir. Millenicom aboneliğinizi müşteri hizmetleri yoluyla gerçekleştirmek için faks numarasına gönderim yapılması şarttır. Aşağıda gönderim gerçekleştireceğiniz adresler hakkında bilgi yer almaktadır.

Faks: 0(212) 709 70 30

Modem İade Adres: UPS Kargo Gönderi Kodu: 9X5161 Ömerli Mahallesi Huzurlu sokak No 15/3 Hadımköy Arnavutköy/İstanbul

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir