© 2021-2024 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. LC Waikiki Sipariş İptali

LC Waikiki Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1064 0
LC Waikiki Sipariş İptali

LC Waikiki Sipariş İptali

LC Waikiki sipariş iptali işlemi birçok markada olduğu gibi kişilerin zaman zaman gerek duyduğu bir işlemdir. Yıllardır birçok kişinin beğenisini toplayarak en çok tercih edilen markalardan birisi haline gelmiştir. Online alışverişin gelişmesiyle birlikte LC Waikiki’den alışveriş yapmak hem daha kolay bir hale gelmiştir hem de oldukça yaygınlaşmıştır.

LC Waikiki markasına ait web sitesi üzerinden değil de farklı online alışveriş siteleri üzerinden LC Waikiki ürünlerini satın alan kişilerin sipariş iptali için farklı yollar izlemesi gerekmektedir. Her sitede farklı uygulamalar mevcuttur. Yazı içinde sipariş iptali ile ilgili verilecek olan bilgiler LC Waikiki web sitesi üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.

LC Waikiki Sipariş İptal etme

 

LC Waikiki Sipariş İptali Adımları

LC Waikiki sitesinden alışveriş yapıldığı zaman yanlış ürün satın alınmış olabiliyor. Kimi zaman ise kişiler fikirlerini değiştirerek ürünü iptal edip yeni bir sipariş oluşturmak isteyebiliyor. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden sipariş iptali yapmak gerekmektedir. LC Waikiki sipariş iptali adımları:

  • LC Waikiki uygulamasına ya da sitesine giriniz.
  • Kullanıcı bilgilerinizi yazarak hesabınıza giriş yapınız.
  • Ana sayfada sağ üst kısımda bulunan profil üzerine geliniz.
  • Bu kısımda karşınıza ‘siparişlerim’ seçeneği çıkacaktır.
  • Karşınıza çıkacak olan sayfada siparişlerinizi görebilirsiniz.

Marka, kişilerin tüm işlemlerini kolaylıkla yapabilmesi için özenli bir şekilde çalışmaktadır. Üyelik işlemleri, sipariş verme, sipariş iptali gibi birçok konu oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Sipariş İptalinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

LC Waikiki siparişinizi iptal etmeden önce gerekli kontrolleri yapmanız gerekmektedir. Siparişinizi iptal edebilmeniz için siparişinizin onaylandı şeklinde olması gerekmektedir. Henüz onaylanmadıysa ürünün onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer durumsa ürünün kargoya verilmemiş olmasıdır. Ürününüz kargoya verildiyse sipariş iptali yapmanız mümkün olmayacaktır.

LC Waikiki’den sipariş verirken üye olmak gerekmiyor. Siz de üye olmadan sipariş verdiyseniz ve siparişinizi iptal etmek istiyorsanız ana sayfa üzerinde bulunan ‘sipariş takip’ kısmına girmeniz gerekmektedir. Buradaki adımları takip ederek aynı şekilde sorunsuz olarak sipariş iptali işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Ancak vakit kaybetmeden işlemlere başlayarak kargoya verilmeden iptal etmeye dikkat etmenizde fayda olacaktır.

LC Waikiki Sipariş İptali

LC Waikiki Sipariş İptali Ödeme İadesi

Satın alınan ürünlerde sipariş iptali yapıldığı zaman ödeme iadesinin ne zaman yapılacağı merak edilmektedir. LC Waikiki, müşterilerine 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Kapıda ödeme, banka/kredi kartı ile ödeme ve LC Waikiki para ile ödeme şeklinde. Ödeme türünü kapıda ödeme olarak seçtiyseniz zaten herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.

Kredi kartı ve banka kartıyla alışveriş yapıldığı zaman ödeme iadeleri bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Genellikle 3-7 iş gün içinde iade olmaktadır. LC Waikiki parasıyla ödeme yaptıysanız sipariş iptalinizden sonra ödeme iadeniz gerçekleşmektedir. Dilerseniz bu parayı banka hesabınıza iade etmeniz mümkün olmaktadır. LC Waikiki sipariş iptali yapıldıktan sonra ödeme iadesi konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri

 

444 4 529 numaralı hattımızdan müşteri temsilcimize ulaşabilir, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir