© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Kaft Sipariş İptali

Kaft Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
743 0
kaft sipariş iptali

Kaft Sipariş İptali

Kaft sipariş iptali ile ilgili merak ettiğiniz çoğu sorunun cevabı oldukça basittir. Bu yüzden yaşadığınız probleme kısa süre içinde çözüm bulmanız mümkün olacaktır. Online alışveriş imkanı sağlayan firmaların çoğunda sipariş iptali konusu merak edilmektedir. Kişiler ürünleri görerek almadıkları için sipariş verirken kararsız kalabiliyor. Bu yüzden sipariş işlemi tamamlandıktan sonra vazgeçerek sipariş iptali yapılmak istenebiliyor.

2010 yılında tekstil sektöründe hizmet vermek üzere kurulan Kaft firması kuruluşunun üzerinden fazla zaman geçmeden online satış alanına da geçiş yapmıştır. Online satışı sayesinde ulaştığı kişi sayısı artmaya başlamıştır. Kaft markası sadece Türkiye’den değil aynı zamanda 84 ülkeden online olarak sipariş almaktadır. Alanında oldukça tercih edilen bir firmadır.

kaft sipariş iptal etme

Sipariş İptali Adımları

Bu giyim ve aksesuar firması özel tasarımlar yapan firmadır. Bu firmadan satın aldığınız kıyafeti ya da çantayı başka bir yerde bulmak mümkün değildir. Özellikle başkalarıyla aynı kıyafetleri giymeyi sevmeyen kişiler için oldukça ilgi çekici bir firmadır. Web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişler kısa süre içinde elinize ulaşmaktadır. Üstelik sipariş vermek için siteye üye olmanıza gerek yoktur.

Kaft web sitesi üzerinden sipariş verdiğiniz ürünlerden çeşitli sebeplerden dolayı vazgeçmiş olabilirsiniz. Bunun için sipariş iptali adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Kaft sipariş iptali adımları:

  • Kaft web sitesine girdiğiniz zaman alt kısımda ‘sipariş takip’ bulunuyor.
  • ‘Sipariş takip’ kısmına giriniz.
  • Üyeyseniz üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yaparak direkt olarak siparişlerinizi görebilirsiniz.
  • Üye değilseniz sipariş takip kısmına sipariş numaranızı yazınız.
  • ‘Siparişi iptal et’ butonuna tıklayınız.

Bu adımları takip ettiğiniz takdirde sipariş iptaliniz gerçekleşmiş olacaktır.

Ürün Kargoya Verildikten Sonra Sipariş İptali Yapılır mı?

Kaft firmasından severek yapılan alışverişler kimi zaman iptal edilmek istenebiliyor. Sipariş iptali yapmak için ürünün henüz kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Ancak siparişiniz kargoya verildiyse yine de bir şansınız bulunuyor.

Kaft siparişinizi iptal etmek istiyorsanız ve ürün kargoya verildiyse firmayla iletişime geçmeniz gerekiyor. order@kaft.com e-posta adresine sipariş iptali yapmak istediğinizi belirten bir mail gönderiniz. Gönderecek olduğunuz mailde siparişinizin durumunu da belirtiniz. Gerekli incelemeler yapılarak sizinle kısa süre içinde iletişime geçilecektir.

kaft sipariş iptali

Kaft Sipariş İptal Etme

Kaft firmasından alışveriş yaparken kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Ödemeler online olarak yapılmaktadır. Bu yüzden sipariş iptali yaptığınız takdirde ödemenizi ne zaman ve nasıl geri alacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Genel olarak bakıldığı zaman firmanın bu zamana kadar müşterilerine bu konuda herhangi bir sıkıntı çıkarmadığı görülüyor.

Kaft sipariş iptali yaptıktan sonra gerekli incelemeler yapılır. Ödemeniz 3-4 gün içinde bankanıza aktarılır. Bankaya göre farklılık göstermesiyle birlikte çoğu zaman bir hafta içinde hesaplara geçmiş olur. Ödemenizin iadesiyle ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda da firmayla iletişime geçebilirsiniz. Gerekli bilgiyi aldıktan sonra dilerseniz bankanızla da görüşebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir