© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sipariş iptali
  4. »
  5. Getiryemek Sipariş İptali

Getiryemek Sipariş İptali

admin admin - - 4 dk okuma süresi
1221 0
getiryemek-uygulama

Getiryemek Sipariş İptali

Getiryemek sipariş iptali oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Getir uygulaması üzerinden market alışverişi ile ilgili sipariş verildiği gibi yemek siparişi de verilebiliyor. İnternet üzerinden yemek siparişi verebileceğiniz birçok farklı uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar içinden en çok tercih edilenlerden biriyse Getiryemek uygulamasıdır. Kullanıcı sayısı fazla olduğu için sipariş iptalinin nasıl yapılacağı hakkında araştırma yapan kişiler de fazla oluyor.

Getiryemek uygulaması üzerinden kişiler yemek siparişi verdikten sonra işleri çıktığı için bulundukları yerden ayrılmak zorunda kalabiliyor ya da kişiler çeşitli sebeplerden dolayı siparişten vazgeçebiliyor. Siparişten vazgeçen kişilerinse bu siparişi iptal etmesi gerekiyor. Siz de Getiryemek uygulamasından vermiş olduğunuz yemek siparişinizi iptal etmek istiyorsanız gerekli adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

getiryemek-uygulama

Sipariş İptali Mümkün Mü?

Getiryemek uygulaması ya da web sitesi üzerinden yemek siparişi veren kişiler kimi zaman siparişlerini iptal etmek isteyebiliyor. Böyle durumlarda ise sipariş iptali olup olmadığı merak ediliyor. Siz de Getiryemek’ten sipariş verdiyseniz ve iptal etmek istiyorsanız bu sorunun cevabını merak ediyor olabilirsiniz.

Getiryemek uygulamasında siparişlerle ilgili sözleşmeler bulunuyor. Bu sözleşmeleri okuyarak hangi durumlarda sipariş iptali yapıp yapamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Sipariş iptaliyle ilgili bazı kurallar ve koşullar bulunuyor. Bu koşulların uygun olması durumuna sorunsuz bir şekilde siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Sipariş iptali adımlarıyla kısa süre içinde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Getiryemek uygulamasının tercih edilme sebeplerinden birisi sipariş takibinin yapılmasına olanak sağlanıyor olmasıdır. Siz de verdiğiniz siparişleri canlı olarak takip edebilirsiniz. Ancak siparişten vazgeçtiyseniz vakit kaybetmeden sipariş iptali yapmanız faydalı olacaktır. Getiryemek sipariş iptali adımları:

  • Getiryemek web sitesini ya da uygulamasını açınız.
  • Sipariş verdiğiniz hesabın bilgileri ile sisteme giriş yapınız.
  • Anasayfa üzerinde bulunan ‘siparişlerim’ kısmına tıklayınız.
  • Aktif siparişlerinizi bu sayfada görebilirsiniz.
  • Siparişinizin üzerine tıklayarak kolay bir şekilde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Getiryemek uygulamasından sipariş vermeden önce hizmet sözleşmesini okuyunuz. Hizmet sözleşmesinde iptal edemeyeceğiniz siparişler ve hangi durumlarda sipariş iptali gerçekleştireceğiniz belirtilmiştir. Bu bilgileri öğrendikten sonra uygun olduğu takdirde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Getiryemek Sipariş İptali

Getir gece çalışıyor mu?

GETİR ÇALIŞMA SAATLERİ

Getir market, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Marketin sipariş saati sadece sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığı zamanlarda değişkenlik göstermektedir.

Sipariş İptali Ödeme İadesi

Getiryemek sipariş iptali için dilerseniz firmaya ait olan 0 850 532 50 50 numarayı arayarak çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkeziyle iletişime geçtiğiniz takdirde merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Sipariş iptali konusunda merak edilen bir diğer konu ise iptal işleminden sonra online ödemelerde iade işleminin ne zaman yapılacağıyla ilgilidir.

Getiryemek sipariş iptali yaptığınız takdirde 14 gün içinde ödemeniz hesabınıza iade edilecektir. Ödeme iadesinde verilen 14 gün süre en uzun süreci ifade etmektedir. Genellikle kısa süre içinde ödemeler iade edilmektedir. Ancak firma tarafından ödeme hemen iade edilse dahi bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Sipariş iptali işleminizi çağrı merkezinden yaparsanız ödeme iadesi ile ilgili bilgiyi ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir