© 2021-2023 İptal.net Tüm hakları saklıdır.

İptal Etmenin En Kolay Yolu | iptal.Net

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Üyelik İptali
 4. »
 5. Getcontact Hesap Silme

Getcontact Hesap Silme

admin admin - - 4 dk okuma süresi
976 0
getcontact hesap iptali

Getcontact Hesap Silme

Getcontact hesap silme işlemi çok fazla araştırılan konulardan birisidir. Çünkü uygulama merakına yenik düşen kişiler tarafından çok sık kullanılsa dahi güvenilirlik açısından kişilerin kafasında soru işareti bıraktığı için uygulamada hesabını silmek isteyen kişi sayısı bir hayli fazla olabiliyor. Genel olarak bakıldığı zaman uygulamada dolandırıcılık ile ilgili bir sorun elbette yok. Ancak rehberdeki tüm kişileri veri tabanına ekliyor.

2016 yılında kullanıma başlanılan uygulama çok fazla ilgi görmektedir. Özellikle ilk zamanlarda çok fazla kişi uygulamayı indirerek kim kendisini nasıl kaydetmiş diye bakıyordu. Elbette uygulamayı kullanan kişi sayısı hala daha fazladır. Uygulama kullanımı genel olarak ücretsizdir. Ancak uygulama içinde bazı kullanmak istediğiniz alanlar ücretlidir.

getcontact hesap iptali

Hesap Silmek Mümkün mü?

Getcontack uygulaması üzerinden kişiler kendilerinin nasıl kaydedildiğine baktıktan sonra uygulamayı artık kullanmak istemeyebiliyor. Çünkü uygulama içinde uzun uzun vakit geçirecek bölümler elbette bulunmuyor. Üstelik uygulama çok fazla güven vermediği için de kişiler telefonlarında uzun süre tutmak istemeyebiliyor. Bu yüzden hesabın silinmesi ile ilgili çeşitli yollar araştırılıyor.

Getcontact uygulaması aynı zaman yazdığınız numaranın kime ait olduğunu göstermek için de kullanılıyor. Uygulamayı kullandıktan sonra hesabınızı silmek istiyorsanız siz de birtakım yollar araştırıyor olabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak istemiyorsanız elbette hesabınızı silmeniz mümkün olacaktır. Gerekli işlemler yapıldığı takdirde hesap silme işleminiz kısa süre içinde tamamlanacaktır. Ancak uygulamanın veri tabanına kaydedilen bilgilerin silinip silinmediği elbette bilinmiyor.

Hesap Silme Adımları

Getcontact hesabınızı silmek için takip etmeniz gereken bazı adımlar bulunuyor. Getcontact hesap silme adımları ise şu şekildedir:

 • Öncelikle Getcontact uygulamasına giriş yapınız.
 • Daha sonra uygulama içinde bulunan ayarlar kısmına giriniz.
 • ‘Hesap ayarları’ seçeneğine tıklayınız.
 • Bu sayfada karşınıza ‘hesabımı sil’ seçeneği çıkacaktır.
 • Bu seçeneğe tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Getcontact Hesap Silme

Getcontact uygulamasını ilk kullanacağınız zaman üyelik işlemleriniz oldukça kolay bir şekilde tamamlanacaktır. Uygulamayı artık kullanmaktan vazgeçtiğiniz takdirde hesabınızı silmek isterseniz hesap silme işlemleri de aynı şekilde kolaylık ile yapılabilmektedir. Her iki işlem için de yalnızca birkaç dakika ayırmak yeterli olacaktır. Çünkü uygulama kullanım açısından oldukça kolaydır ve kişileri zorlamamaktadır.

Hesap Silerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Getcontact hesabınızı silmek istiyorsanız yukarıda belirtilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Ancak hesabınızı sileceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Numaranızı mutlaka silmeniz gerektiğini söylemekte fayda olacaktır. Sırasıyla takip edilmesi gereken adımlar:

 • Getcontact Unlist sitesine giriş yapınız.
 • Gerekli sayfaya giriniz.
 • Unlist kısmına giriniz.
 • Karşınıza çıkan kısma telefon numaranızı yazınız.
 • Unlist seçeneğine tıklayınız.

Bu adımları takip ettiğiniz takdirde numaranızı uygulama üzerinden silmiş olacaksınız. Uygulamayı kullanmak istemeyen kişiler için mutlaka yapılması gereken bir adımdır. Çünkü bu şekilde daha güvenli olarak uygulamayı silmiş olursunuz. Getcontact hesap silme işlemi için gerekli olan adımları birkaç dakikanızı ayırarak yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir